Irmak BAŞOĞLU

Koç-Eğitmen

10 yıllık Telekom sektörü deneyimine sahip kurumsal eğitmen ve sertifikalı yönetici koçudur. Telekom tecrübesi boyunca, müşteri memnuniyeti odaklı projelerin uygulanabilirliği konusunda sahada takip, raporlama ve iyileştirme görevleriyle operasyonel süreçlere katkıda bulunmuştur. Takımlara ve yöneticilere liderlik, kalite, iletişim, koçluk becerilerini geliştirme, takım yönetimi, satış, müşteri ilişkileri gibi çeşitli eğitimler vermiştir.

 

Eğitmen rolüne, Academy Of Executive Coaching Yönetici Koçluğu Diploma Programını tamamlayıp, Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi’nden (EMCC) Practitioner Unvanı’nı alarak, yönetici koçluğunu eklemiştir. International Coaching Federation (ICF) akreditasyona sahip bir koç olarak Bütünsel Koçluk&Mentorluk alanında çalışmalar yürütmektedir. Koçluk hizmetlerini kurumsal deneyimlerindeki kazanımlarıyla birleştirip gelişim ve değişim konularında yöneticiler için seçkin bir koçluk hizmeti sunmaktadır.

 

TEV, TOG, TEGEP, KODA, İKAMİD, Türkiye’nin Mühendis Kızları, YenidenBiz, Habitat Derneği, Faydasıçok Vakfı, JCI – Genç Liderler ve Girişimciler Derneği, Gazi Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi vs. Sivil Toplum Kuruluşları ve çeşitli üniversitelere sosyal sorumluluk projeleri yazarak hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Burada proje lideri, eğitmen, profesyonel koç/mentor sorumluluklarıyla yer almaktadır. Varoluşçu Analiz, Logoterapi alanına ilgilidir. Kişilerin temel değerleri ile uyumlu bir yaşam sürmesini önemsemekte ve Değerler Atölyesi ile farkındalık üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir.