Stay on way platformunda yer almak isteyen profesyonel koçlar, Koç Değerlendirme Uygulama Merkezi'nin yürüttüğü 4 aşamalı süreçten geçmekte, uygunluğu kabul edilen koçlar ile 5.aşama olan sözleşme görüşmesi ile süreç tamamlanmaktadır.

 

Öncelikle platforma aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak 'Koç Değerlendirme-Uygulama Merkezine' ilk aşama ile katılım sağlayabilirsiniz.

 

Başvuru formu ulaşan koçlarımızla 'Koç Değerlendirme ve Uygulama Merkezi' değerlendiricileri tarafından ön kabul koşulları incelendikten sonra iletişime geçilerek süreçleri başlatılmaktadır.

Başvuru süreci bir assesment değerlendirme süreci olup, katılan koçlarımız için kendilerine öğrenme ve gelişim alanı sunması açısından katkı sunan bir süreç olarak değerlendirilmektedir.

Sürdürülebilir ve koçluğun daha çok kişiye ulaştırarak, koçlarımıza ve koçluğa  her anlamda katkı sunmayı gerçekleştirecek Stay On Way Online Koçluk platformuna siz değerli koçlarımızın başvurularını heyecan ve mutlulukla bekliyoruz.

 

Başvuru formu için tıklayın

Platformu incelemek için tıklayın


Nasıl Stay On Way Koçu Olabilirsiniz?


Stay On Way Koçu olacak uzmanlarımız aşağıdaki sistem ile değerlendirilerek, Dinamik ve Yeni Nesil Koçluk Platformununda yerlerini alacaklardır.
* Öncelikle Platforma Başvuru Formunu Doldurarak Stay On Way Koç Yönetim Merkezine Ulaşabilirsiniz.
* Başvuru Formu Ulaşan Koçlarımız ile Koç Yönetim Merkezi Yetkililerimiz iletişime geçerek 4 adımlı değerlendirme sürecini başlatılmaktadır.