Ayşe Gül ÖZEREL

ICF - PCC Koç, Takım Koçu, Eğitmen

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Mezunu olan Ayşe Gül Özerel , Toplamda 20 yıl süren Kurumsal hayat tecrübesinin 18 yılını Bankacılık ve Sigortacılık sektöründe gerçekleştirmiştir.

 Bankasürans Satış ve Pazarlama alanında , Türkiye'nin önemli kurumlarında İstanbul ve İzmir Bölgelerinde çalışmaları bulunmaktadır. 2018 yılından itibaren, kurumsal hayatı bırakarak tamamen, eğitmenlik ve Mentorlük ,Koçluk tarafında edindiği tecrübelerini ,verdiği eğitimlerde paylaşmanın yanı sıra, aldığı birçok eğitimle Profesyonel Koçluk ve Eğitmenlik alanında , 2018 yılından beri kurumlar ve bireylerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Eş zamanlı olarak farklı ekollerden toplamda 500 koçun bulunduğu “Hızlandıran Koçluk – Step-Up Coaching Platformu”nu yönetim ekibinde bulunmuş, hem JCI Yönetici Koçluğu hem de Eş koçluk  projelerini yürütmüş,Atölyeler düzenlemiştir.

Ayşe Gül Özerel 2016 yılından itibaren, ‘’profesyonel  koçluk’’ eğitimin dışında, “Eğitimcinin Eğitimi” ve “Takım Koçluğu” eğitimleri ile, kurumlar ve bireylerle performans üzerine “Yönetici”, “Kariyer” ve “Takım” Koçluğuna, liderlik becerileri, RLAC (Recognised Leader as Coach, Koçvari Lider) koçluk ve eğitim alanındaki çalışmalarıyla gelişimine devam etmektedir. Koçluk eğitimlerini aldığı okuldan gelen teklif üzerine House Of Human Koçluk ve Danışmanlık firmasının Kurumsal Satış ve Eğitim yöneticiliği yapmıştır.

LR Health&Beauty firmasında Manager ünvanı ile 2.kariyeri olarak Network Marketing alanında çalışmaları bulunmaktadır. Ctos Academy Eğitmen ve Antalya Bölge Yöneticiliği yapmaktadır.

ICF onaylı PCC unvanlı mentor koç olarak , Koçlukla tanıştığı ilk günden beri, bir çok sosyal sorumluluk projesinde imzası bulunan Coach Özerel , AC Türkiye  OMAC üyesi ve AC Türkiye üyelik komitesi ve AC Marmara Bölge’de koçluğun Ülkemizde gelişimine katkı sunan çalışmalarda görev yapmaktadır.